BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Albërije Hadërgjonaj në zi, humb njeriun e zemrës nga një aksident: Sa shume u luta për ty!

Albërije Hadërgjonaj në zi, humb njeriun e zemrës nga

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj po përjeton një dhimbje të madhe, pasi ka humbur një person të dashur.

Kushëriri i saj është ndarë nga jeta dhe siç shprehet vetë këngëtarja i ndjeri ka qenë shoku i saj më i mirë, teksa e konsideron si ‘vëlla’.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, ajo shkruan se ai ka pësuar një aksident me motor, duke i kushtuar atij disa fjalë të ndjera.

Reagimi i ndjerë i Hadërgjonajt

Sot eshte dite zije per gjithe familjen.

Sot humbem sheqerin e familjes

Une nuk mundem ta besoj dhe ta pranoj kte humbje.

Alberti eshte djali i vajzes se dajes por per mua ishte shoku me i mire

Sa her mblidheshim ne ver gjat pushimeve verore ne te dy kishim nji mision. Ti gezonim te gjithe e ne menyre te veqant nenat tona qe na rriten jetim!

Alberti sa shume u luta per ty

Ta kaloje dhe te sheroheshe

Por Zoti te mori ndoshta per ti lehtesuar dhimbjet..

Miqt e mi Alberti pati nji aksident me motorr dhe fati i keq i tij u lendua shuuume.. Mjeket në zvicerr ben gjithecka ta shpetonin por nuk paten sukses.

Ju lutem kini kujdes me makina dhe rrini larg motorreve!

Une dua ti ngushelloj familjen ,nanen qe te rriti me shuuume halle,motrat qe te paten driten e synit,vllaun qe ja ke tha krahet miq e dashamir te Albertit.

Me lot ne sy po them lamtumir

Zoti te shperbleft me parajs

Albërije Hadërgjonaj në zi, humb njeriun e zemrës nga

Më të lexuarat