BREAKING NEWS

U shpall në kërkim për pengmarrjen në Kamëz / Artan Hoxha nxjerr detajet ‘bombë’, publikon pamjet e arrestimit të kokës së trafikut të drogës nga Afganistani në Itali

U shpall në kërkim për pengmarrjen në Kamëz / Artan
x

Gossip

“Aleksi çun beqar”, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt bën reagimin epik pas fotos që publikojë aktorja

“Aleksi çun beqar”, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, habiti opinionin mbrëmjen e sotme, teksa postoi një foto në Instagram, ku shfaqej me ish-bashkëshortin e saj, Aleks Varfaj.

Përbri fotos, Rudina shkruante “Aleksi çun beqar”. Menjëherë pas saj, ka reaguar edhe ish-bashkëshorti, i cili ka shkruar mbi foton e publikuar nga Rudina “të dy jemi beqarë”.

Kohët e fundit, çifti ka qenë kryefjalë e medieve rozë, dhe duket se janë ndarë zyrtarisht, ndërsa nga martesa kanë edhe një vajzë.