Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Alesia Bami harron të depilohet në zonat intime

Postuar: 10/08/2018 - 19:08

Modelja Alesia Bami njëkohësisht dhe velina e emisionit “Stop” është përfolur vazhdimisht këtë verë.

Ajo që ka tërhequr më shumë ndjekësit janë fotot provokuese ku modelja nxjerr në pah format bombastike.

Së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një foto joshëse ku Alesia shihet me bikini, por ajo që me të vërtetë na ka bërë përshtypje është një detaj.

Megjithëse modelja kujdeset që të jetë sa më në formë këtë herë paska harruar të depilohet, pasi në foto duket zona e padepiluar në pjesën brendshme të kofshës, në zonën intime.

oijlkl;kl.jpgtytyjuyuiuk.jpgjyujyukik.jpg

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2018 - 23:24

Këngëtarja Eneda Tarifa vazhdon të mbetet një nga këngëtaret shqiptare më të pëlqyera nga publiku. Vokali dhe pamja e saj e kanë kthyer Tarifën në personazh që përbën lajm në çdo kohë.

Postuar: 18/08/2018 - 23:08

Ajo është një ndër vajzat më pasanike në botë dhe ndër më të ndjekurat në rrjetet sociale.

Postuar: 18/08/2018 - 21:41

Pasi vetë Kejda iu kthye  komentueses pas i tha se dukej si 40 vjeç me ndërhyrje që kishte b

Postuar: 18/08/2018 - 21:24

Është aktor i njohur dhe shumë i talentuar po së fundmi, emri i tij është rradhitur krah shumë ak

Postuar: 18/08/2018 - 21:11

Kallashi e ftuar së fundmi në  “Elite show” , zbuloi që puna si striptiste i për

Postuar: 18/08/2018 - 19:35

Vajza e Majlinda Bregut bie shpesh pre e akuzave për operacione plastike për pamjen dhe linjat e

Postuar: 18/08/2018 - 19:16

Bota e showbizit shqiptar ka plot bashkëpunime, projekte të përbashkëta, miqësi, lidhje sentiment