BREAKING NEWS

‘Për punë 2 vitesh do vdesin’/ Gazetari i njohur ‘shokon’ botën me deklaratën e tij për COVID-19 dhe përballet me lumë ofendimesh: Po shpëtojmë pleqtë, obezët dhe duhanpirësit

‘Për punë 2 vitesh do vdesin’/ Gazetari i njohur
x

Gossip

Alketa Vejsiu flet për herë të parë për prindërit e divorcuar dhe i preku të gjithë me rrëfimin e saj: Isha vetëm 6 vjeçare kur u ndanë!

Alketa Vejsiu flet për herë të parë për prindërit

 

E ftuar në emisionin e famshëm italian, “Verissimo” në “Canale 5”, Alketa Vejsiu zbuloi dje shumë të pathëna nga jeta e saj. Gjatë intervistës me Silvia Toffanin, Alketa foli për karrierën, si realizoi ëndrrën për të prezantuar në "Sanremo" dhe u ndal gjithashtu edhe tek jeta private.

Moderatorja tregoi historinë e ndarjes së prindërve dhe rrëfeu se për ta ka bërë çdo gjë që të ishin të lumtur. “Kur isha 6 vjeçe prindërit e mi u ndanë. Babai shkoi në Greqi dhe na ka ndihmuar gjithmonë”, tha Alketa.

“Ishin shumë krenarë kur mora pjesë në Sanremo dhe kam bërë çdo gjë që ata të ishin të lumtur”, shtoi moderatorja.

Alketa Vejsiu flet për herë të parë për prindërit