BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x

Gossip

Alketa Vejsiu thyen rregullin! "Burri më i mirë në jetën time", moderatorja ndan momentin e veçantë dhe si rrallëherë publikon foton: Do më mbajë në krahë gjithë jetën

Alketa Vejsiu thyen rregullin! "Burri më i mirë në

Detajet nga jeta private e saj janë të rralla, prandaj marrin kaq shumë vëmendje. Po flasim për Alketa Vejsiun, e cila ka pothuajse një jetë në ekranet shqiptare. Ndonëse vetë ka qenë një person mediatik, familja e saj ka qenë një enigmë për publikun.

Mirëpo kohëve të fundit, moderatorja e ka thyer këtë rregull, duke na prezantuar dhe folur mbi fëmijët e saj. Së fundmi Alketa ka ndarë një foto me djalin e saj, Lionel. Një moment i këndshëm, ku duket sikur ai po e mban Vejsiun në krahë.

Po aq special ishte edhe përshkrimi që Alketa i ka bërë fotos ku shkruan: “Çuni që do më mbajë në krah gjithë jetën.”

Alketa Vejsiu thyen rregullin! "Burri më i mirë në

Mirëpo, edhe këtë herë moderatorja nuk zgjodhi t’ia bënte publik imazhin djalit të saj, duke ia mbuluar fytyrën me një emoji.

Kujtojmë që kjo është hera e dytë që Alketa Vejsiu poston të birin në Instagram. Hera e parë ishte para një muaji, ku djali e kishte vizituar në puntatën e fundit të “Në kurthin e Piter Pan”.

Alketa Vejsiu thyen rregullin! "Burri më i mirë në

Me anë të një fotoje në Instastory, duke u kujdesur që fytyra e tij mos të shikohej, Alketa tregoi se “shoku i saj i ngushte” siç e quan ajo kishte shkuar ta vizitojë në studio.

Alketa Vejsiu thyen rregullin! "Burri më i mirë në

“Djali im erdhi të më vizitojë. Kampioni im, shoku im më i mirë, burri më i mirë në jetën time, bosi im, inspirimi im, paqja ime, lumturia ime, ana ime më e mirë. Ai që nuk më zhgënjen kurrë. Ai që kujdeset më shumë. Shpirti më i butë me një zemër luani. Të dua,”-shkruante Alketa krahas fotos.