Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Alketa Vejsiut i ndodh e papritura: Nuk e di si do i bëhet për sonte në darkë, kush do ta prezantojë programin (FOTO)

Postuar: 12/11/2018 - 14:42

Moderatores së njohur Alkrta Vejsiut i ka ndodhur një e papritur. Alketa ndodhet në Firence dhe ka humbur avionin për t’u kthyer në Shqipëri.

Lajmin e bën me dije vetë moderatorja, teksa publikon një foto nga qyteti italian.

“Kam humbur avionin dhe se di si i bëhet për sonte në darkë! Kush do ta prezantojë programin????”,-shkruan Vejsiu.

Ende nuk e dimë nëse Alketës i ka ndodhur vërtet një gjë e tillë apo është një shaka e moderatores. Mbetet për tu zbuluar mbrëmjen e sotme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 16:27

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu gjithmonë është kujdesur që jetën e saj private de familjen ta mbajë sa më larg vëmendjes së medias.

Postuar: 18/02/2019 - 11:55

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun, Eli Fara dhe Aurela Gaçe, janë padyshim dy nga zërat

Postuar: 18/02/2019 - 08:16

Luana dhe Krenari janë prej më shumë se 3 vitesh së bashku e megjithatë lidhjen e tyre kanë prefe

Postuar: 18/02/2019 - 07:39

Është munduar që gjatë gjithë kohës ta mbajë të fshehtë.

Postuar: 18/02/2019 - 07:29

Gazetari i njohur Sokol Balla, ka dhënë një lajm të madh në urimin e tij për 11 vjetorin e Pavarë

Postuar: 17/02/2019 - 21:51

Këngëtarja e njohur  Elvana Gjata ka folur në një intervistë të shkurtër, ku ka treguar se

Postuar: 17/02/2019 - 20:41

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një int