BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk më të lumtur se kurrë, çifti i jep lajmin e bukur fansave të tyre (FOTO)

Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk më të lumtur se kurrë,

Modelja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman po presin fëmijën e dytë. 

Në disa foto të postuar në Instagram, ka qenë vetë Almeda e cila ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur.

“Bebi numër 2 po vjen... Mezi po presim të takojmë”.-shkruan ajo.

Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk më të lumtur se kurrë,Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk më të lumtur se kurrë,