BREAKING NEWS

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien shifrat, MSH publikon bilancin çfarë ka ndodhur  në 24
x

Gossip

Almeda Abazi feston sot ditëlindjen e 28-të, urimi i bashkëshortit turk na la me gojë hapur

Almeda Abazi feston sot ditëlindjen e 28-të, urimi i

Ditën e sotme Almeda Abazi feston ditëlindjen. Ajo mbush 28 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat.

Urimin e parë bukuroshja shqiptare e ka marrë nga bashkëshorti, aktori turk Tolgahan Sayisman. Ai ka publikuar një video krah së shoqes në Instastory dhe e ka uruar me fjalët e ëmbla: "Mirë që u linde bota ime e bukur", shkruan ai.

Kjo e enjte e 13 shkurtit është po ashtu një ditë e veçantë për çiftin sepse festojnë tre vjetorin e martesës.

Almeda Abazi feston sot ditëlindjen e 28-të, urimi i

Më të lexuarat