BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

Almeda Abazi i gjen nusen djalit të saj, kush është vajza me “fat” e këngëtarit shqiptar (Foto)

Almeda Abazi i gjen nusen djalit të saj, kush është vajza me

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Say??man i surprizuan të gjithë  pas pas një kohe shumë të gjatë vendosën t’i kalojnë pushimet verore në Jug të Shqipërisë.

Por gjatë qëndrimit në Shqipëri Almeda dhe Tolgahan janë bërë bashkë me çiftin e njohur, Ledri Vulën dhe Sara Hoxhën.

Modelja, në llogarinë e saj në “Instagram”, ka postuar një fotografi nga takimi i djalit të saj me vajzën e tyre, Poem Vula.

“E gjetëm nusen ne. Efehan & E bukura Poem,” shkroi ajo krahas fotografisë.

Almeda Abazi i gjen nusen djalit të saj, kush është vajza me

Më të lexuarat