BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

Altin Basha zbulon për herë të parë arsyen e largimit të tij nga “Portokallia”, komenton lëvizjet e bujshme të aktorëve dhe ka një përgjigje për të gjitha kritikat

Altin Basha zbulon për herë të parë arsyen e largimit

Regjisori i njohur Altin Basha ka zbuluar arsyen e largimit pas 17 vjetësh nga programi i humorit “Portokallia”.

Regjisori tha se gjatë punës së tij në atë televizion ka patur liri, dhe për këtë u shpreh mëse i kënaqur, teksa shtoi se në momentin kur iu cungua liria atëherë edhe bashkëpunimi ra. “Vendosa më mirë të largohem në një dritare të re, ku kam lirinë e duhur”, tha ai teksa tregoi se është i kënaqur me zgjedhjen që ka bërë, “Kosherja më tregoi se sa shumë talente të reja ka”.

Ndërkohë për sa i përket aktorëve që qëndruan në “Portokalli” pas largimit të tij, tha se ata bënë zgjedhjen e tyre. E teksa u pyet nëse do të donte të vijonte të punonte me aktorët e “Portokallisë”, ai tha: “Në fillim kanë patur ata privilegjin të punojnë me mua, por falë punës intensive ata u kthyen në talente të ekranit, dhe sot kam unë privilegjin të punoj me secilin prej tyre.

Ndërsa për aktorët që janë rikthyer në “Portokalli” pas largimit të tij, apo për kritikat e bëra vazhdimisht për të, ai theksoi se suksesin e tij e kanë treguar statistikat dhe produktet e nxjerra në “Portokalli”. “Për 17 vite e mbajta në majë të suksesit..”, theksoi ai.