Gossip

“Aman thuaj të drejtën ke veshur brekë?”, Alketa Vejsiu i ‘heq’ të gjitha dhe provokon me fotot, ndjekësit e ‘masakrojnë’

“Aman thuaj të drejtën ke veshur brekë?”, Alketa

Moderatorja, Alketa Vejsiu ka vendosur të rrëmbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj, teksa ka postuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet seksi. E veshur me një peliçe kaf, Vejsiu duket sikur është pa të brendshme, ndërsa shfaq hiret e saj.

Ka vendosur të rrëmbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj, ndërsa disa kanë mbetur të shtangur nga fotoja e postuar, pasi moderatorja zgjedh në shumicën e rasteve të postojë foto të thjeshta dhe pa dekolte.

“Edhe ti ike për lesh,”- shkruan një ndjekës.

“Aman thuaj te drejten ke veshur breke apo e ke lisho fare,”- vijon një tjetër.

Moderatorja së shpejti do të prezantojë festivalin e famshëm “Sanremo” dhe në një nga intervistat për mediet italiane, është vetëquajtur Chiara Ferragni e Shqipërisë.

“Aman thuaj të drejtën ke veshur brekë?”, Alketa