BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x
BREAKING NEWS

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi sherri mes autorit dhe 55-vjeçarit ku agravoi në përdorimin e armëve. Reagon Policia

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi
x
BREAKING NEWS

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po përgatit Vuçiç bashkë me Putin për Kroacinë, paralajmërohen trazira, ja si situata mund të përshkallëzohet në konflikt të armatosur

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po
x
BREAKING NEWS

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e kuqe” mes SHBA-së dhe Rusisë mund të ndezin Kosovën, Putin kërkon gjakderdhje në Ballkan

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e
x
BREAKING NEWS

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me teorinë e frikshme, ja si zyrtari i lartë rus po e përgatit terrenin për të marrë vendin e Vladimir Putinit

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me
x

Gossip

Amber Heard pjesë e listes së zezë në Hollywood? Ja çfarë zbulon ish-agjenti aktores

Amber Heard pjesë e listes së zezë në Hollywood? Ja

Pas gjyqit mediatik të Amber Heard me Johnny Depp , disa komente u shfaqën në mediat sociale për aktoren në lidhje me një listë të zezë të supozuar të disa producentëve në Hollywood.

Thashethemet thonë se Heard nuk do të marrë pjesë në projekte të ndryshme filmike. Ish-agjenti i Amber Heard, Jeffrey Nightbyrd , siguroi se aktorja do të fillojë të prodhojë filma sepse askush në industri nuk do ta nënshkruajë atë.

“Askush nuk do të punojë me të, kështu që ajo duhet të prodhojë një film të sajën,” tha ish-agjenti i saj, Jeffrey Nightbyrd.

“Unë do të vë bast se një ditë Amber do të prodhojë dhe drejtojë një film me një koncept origjinal.” Jeffrey Nightbyrd filloi të punonte me A mber Heard kur aktorja ishte 17-vjeçare.

Nightbyrd dhe Heard ndërprenë lidhjen e tyre profesionale përpara se ajo të merrte pjesë në Aquaman, në 2018.

Nightbyrd shtoi se Amber Heard do të zhvillojë një pozicion të ri që do të sfidojë të menduarit konvencional, duke krahasuar të ardhmen me projektet e Johnny Depp.

“Johnny Depp ka punuar në projekte domethënëse për një vit e gjysmë të fundit,” tha Nightbyrd.

” Amber u kap duke menduar se paratë ishin qëllimi. Ajo duhet të mësojë nga ata njerëz. Në këtë epokë, kur rolet e shumicës së grave janë ose aventura aksioni ose si libra komik , Amber do t’i befasojë të gjithë duke dalë jashtë sistemit dhe duke përqafuar një rol që sfidon të menduarit konvencional.”

Amber Heard humbi një proces gjyqësor për shpifje ndaj yllit të Pirates of the Caribbean. Juristët përcaktuan se Amber Heard kishte shpifur Johnny Depp në shfaqjen e saj në Washington Pots.

Heard do të duhet të paguajë 10 milionë dollarë dëmshpërblim për Depp. Disa burime zbuluan se Johnny Depp dhe Amber Heard janë takuar në fshehtësi të hënën.

 

Më të lexuarat