Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ameli mbush 2 vjeçe, Miriami dhe Albani organizojnë festë madhështore

Postuar: 29/11/2017 - 22:31

Sot Ameli, vajza e dy këngëtarëve të dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj feston dy vjetorin e saj të lindjes.

E nuk mungoi ditëlindja magjike që kishin organizuar prindërit për Amelinë e vogël.

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale shihet atmosfera brenda festëssë vogëlushes, ku është menduar çdo detaj. 

Pjesë e festës magjike ishin edhe disa fëmijë, dhe njerëzit e afërt të çiftit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 39

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/08/2018 - 18:46

Komentet e fansave në rrjetet sociale duket se kanë lodhur kryeministrin në kohën kur ai ndodhet me pushime.

Postuar: 15/08/2018 - 18:39

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ndodhet me pushime ne Maltë dhe ditët e fundit ka

Postuar: 15/08/2018 - 18:26

Javët e fundit Eno Popi ka qenë ndër emrat më të diskutuar për ndryshimet në televizionin ‘

Postuar: 15/08/2018 - 17:52

Ermal Mamaqi dhe Julian Deda ruajnë një miqësi shumë të fortë që nga njohja e tyre në fillimet e

Postuar: 15/08/2018 - 17:49

 Sot u përfol në media se Olsi Bylyku, i njohur si ‘Kimikati’ do të largohet nga

Postuar: 15/08/2018 - 16:59

Këngëtarja spanjolle Marta Sanchez gjatë performancës së saj ka pësuar një incident me veshjen e

Postuar: 15/08/2018 - 16:42

Në pamje të parë dukej sikur ishte thjesht një photoshoting ndërsa më pas ishte vetë ylli latin M