Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ami dhe Ermali bëhen prindër për herë të dytë, prezantojnë foshnjën e porsalindur

Postuar: 12/03/2018 - 09:39

Çifti i dashur për publikun shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, janë bërë prindër për herë të dytë. Familjes së tyre, i është shtuar një anëtare e re, një vajzë. Ka qenë vetë, Ermal Mamaqi, i cili ka ndarë me ndjekësit e tij këtë lajm të lumtur. “Zoti na bekoi përsëri, kësaj radhë me një vajzë”, shkruan Ermali krahas fotos së publikuar. Fëmija e parë e Ermalit dhe Amardës quhet Joel dhe është katër vjeç.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/03/2018 - 19:19

Kur flitet për futbollistin më të pasur në botë direkt në mendje na vijnë emra si Neymar, Messi, apo Ronaldo.

Postuar: 18/03/2018 - 18:21

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa nuk heziton asnjëherë të tregojë se është shqiptare kudo që shkon dhe në çdo intervistë që bën.Ylli i muzikës tregon krenarinë mbi origjinën

Postuar: 18/03/2018 - 17:20

Lajmi që shumë shpejt Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër është  tashmë zyrtar.

Postuar: 18/03/2018 - 16:55

Ish Sekretarja e Shtetit e SHBA, ish kandidatja për Presidente, Hillary Clinton, ka ndarë 25 fakte deri diku argëtues mbi jetën e saj:

Postuar: 18/03/2018 - 15:25

Angelina Jolie është një nga njerëzit më të famshëm dhe konsiderohet femra më e bukur në botë.

Postuar: 18/03/2018 - 15:05

Më në fund Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë pranuar se do të bëhen prindër.

Postuar: 18/03/2018 - 09:56

Nuk janë të rralla rastet kur këngëtarë apo sportistë marrin mikrofonin dhe këmbejnë profesionin e tyre fitimprurës me atë të gazetarit.