BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

Ami dhe Ermali do të bëhen prindër për herë të tretë? Zbulohet e vërteta

Ami dhe Ermali do të bëhen prindër për herë të

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi festuan dy ditë më parë përvjetorin e 11-të të martesës. Ata darkuan për të festuar këtë ditë speciale për ta, ku shiheshin mjaft të lumtur krah njëri -tjetrit. Mirëpo, çifti, të cilët janë prindër të dy fëmijëve, u përfolën se do të mirëpresin një tjetër bebush.

Dyshimet nisën nga fotot që Ami ndau në rrjete sociale, të cilat mes ndjekësve krijuan përshtypjen se mos po fshihet diçka. Sidoqoftë, në këtë mes nuk ka asgjë të vërtetë, të paktën kështu kanë konfirmuar burime për Prive.

Burimet kanë thënë së lajmet rreth shtatzënisë nuk janë të vërteta dhe se nuk do të sjellë në jetë një fëmijë të tretë.

Më të lexuarat