BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

Ami feston ditëlindjen, Ermal Mamai i bën surprizën emocionuese: Ti je njeriu i vetëm që i lejoj të më kontrollojë... (VIDEO)

Ami feston ditëlindjen, Ermal Mamai i bën surprizën emocionuese:

Moderatorja dhe biznesmenja shumë e dashur për publikun, Amarda Toska festoi dje ditëlindjen e saj të 39-të. Në këtë ditë të veçantë për të nuk munguan surprizat, por më e bukura natyrisht që ishte e bashkëshortit të saj, Ermal Mamaqit.

Ermali ka publikuar një video pranë saj në rrjete sociale, krahas së cilës i ka dedikuar fjalët më të ndjera. Ai ka shkruar se Ami është i vetmi njeri të cilin e lejon t’i kontrollojë humorin, lumturinë dhe jetën.

"Njeriu i vetëm që i lejoj të më kontrollojë humorin, lumturinë, jetën...Gëzuar dashuri. Sa më shumë rritesh ti, aq më shumë kuptoj që do bëhem një plak mistrec, që do më fshehësh librat, purot dhe konjakun se do të duash të shohim filma bashkë...", ka shkruar Ermali.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)