BREAKING NEWS

Takimi sekret i elitës ruse në Moskë nxjerr planin e fshehtë që po përgatit Vladimir Putini për Ukrainën, lideri rus humb shpresat për fitore, fjalimi i Peskov trondit Kremlinin

Takimi sekret i elitës ruse në Moskë nxjerr planin e fshehtë
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Çfarë po ndodh me PD-në e Alibeajt? Tërhiqet një tjetër kandidat për kryetar bashkie

EMRI/ Çfarë po ndodh me PD-në e Alibeajt? Tërhiqet
x
BREAKING NEWS

Britania me dorë të hekurt ndërmerr planin ‘ekstrem’ ndaj emigrantëve ilegal, kush kalon kanalin Anglez, do të strehohet në...

Britania me dorë të hekurt ndërmerr planin ‘ekstrem’
x
BREAKING NEWS

Ankimimi i familjarëve të 4 të vrarëve më 21 janar, GJKKO merr vendimin për çështjen

Ankimimi i familjarëve të 4 të vrarëve më 21 janar,
x
BREAKING NEWS

NATO nxeh gjakrat mes Vladimir Putinit dhe Erdoganit, ja lëvizja që mund t’i kthejë dy miqtë kundër njëri-tjetrit dhe plani i SHBA për të eliminuar grupin rus “Wagner”

NATO nxeh gjakrat mes Vladimir Putinit dhe Erdoganit, ja lëvizja që
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha merr vendimin më të fundit dhe dorëzon në Këshillin e Evropës...

Lulzim Basha merr vendimin më të fundit dhe dorëzon në
x
BREAKING NEWS

Thika përgjak Tepelenën, 42-vjeçari godet rëndë gruan dhe më pas veten

Thika përgjak Tepelenën, 42-vjeçari godet rëndë gruan
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e Elbasanit

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e
x

Gossip

Amos në gjendje të rënduar për një mace, i përplas derën në fytyrë banores (VIDEO)

Amos në gjendje të rënduar për një mace, i përplas

Gjithçka ka ndodhur për një mace që u fut në kuadrin e lojës që po zhvillon Vëllai i Madh ditën e sotme brenda shtëpisë.

Vëllai i Madh ka lajmëruar banorët që sot do ndodhin gjëra të çuditëshme brenda në shtëpi por banorët nuk duhet të reagojnë.

Ai informoi banorët se përgjatë ditës do të futen disa personazhe, por se konkurrentët nuk duhet të reagojnë. Arritja me sukses e kësaj prove do bënte që çmimit final do i shtohej 10 mijë euro.

Kur u fut macja Amos u prek. Gjestin e përplasjes së derës në fytyrën e Nitës e justifikoi duke thënë se ajo (macja) kur shikon shumë njerëz traumatizohet.

Nita u bë keq, ajo tha se kjo sjellje nuk është normale për një lojë. Olta e mbrojti Amosin duke thënë se ai po qante. Komentet e ndjekësve ishin të shumta dhe gati njëzëri nuk e justifikonin këtë veprim të Amosit….macen para njeriut!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Vëllai i madh i ka vënë banorët me provën e mosreagimit. Ata nuk duhet të reagojnë para situatave që do shfaqen në shtëpi, por banorët nuk e kanë marrë provën aspak seriozisht. Me të hyrë Ilir Shaqiri disa prej banorëve kanë shkuar ta takojnë duke thyer rregullin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)