BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Gossip

Ana dhe Elvisi më të ‘nxehtë’ se kurrë në takim: Nga krevati do të ikim në ...

Ana dhe Elvisi më të ‘nxehtë’ se kurrë në

Gjatë ditës së sotme është transmetuar takimi midis, Elvisit dhe Ana Kaurit. Takimi ishte zgjedhur të zhvillohej në teleferikun e malit të Dajtit, ndërsa në sfond nuk munguan edhe bisedat e nxehta.

Lirshmëria në bisedat e tyre shihej dukshëm, teksa nuk munguan edhe fjalët e ëmbla mes njëri-tjetrit. E ndërsa Ana e pyeti Elvisin se si ishte ai në një lidhje, Loco u përgjigj se nuk i pëlqen monotonia, ndërsa u shpreh se kur i mërzitet krevati merr makinën dhe i ikën në mal. Ndër të tjera ai tha se është shumë tip aventurier, teksa kjo ishte edhe në tipin e Anës.

Pjesë nga biseda:

Ana: Çfarë tipi je ti në lidhje?

Elvisi: Nuk më pëlqen monotonia në lidhje, por aventurat.

Ana: Edhe mua më pëlqejnë shumë aventurat, jam tip shumë aventuriere, monotonia më mbyt.

Elvisi: E kam në sensin që përshembull po na mërzit krevati, pastaj mund të marrim makinën dhe ikim në mal.

Më të lexuarat