BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Gossip

Ana dhe Tea e "Përputhen" nuk janë më beqare, e pohojnë vetë publikisht

Ana dhe Tea e "Përputhen" nuk janë më beqare, e

Ish-konkurrentet e "Përputhen", Ana dhe Tea ishin sot në një intervistë me "Shqipëria live", ku u ndalën pak edhe tek emisioni dhe jeta e tyre private.

Si Ana, edhe Tea pranuan se nga djemtë e rinj që po konkurrojnë për sezonin e ri të "Përputhen" nuk i ka pëlqyer njeri për partner. Por Tea tregoi se ka patur djem shumë interesant në audicione.

Të pyetura nga Erjona Rusi, nëse janë beqare, Tea u përgjigj: "Jo", duke pranuar kështu se ka nisur një lidhje të re ndërsa Ana tha: "Eh, këto punë janë të thella", duke lënë të kuptohet se edhe ajo mund të ketë gjetur dashurinë.