BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Gossip

Ana i dhuroi hudhër, Atdheut 'nuk i shqitet' nga mendja, shihni çfarë ka bërë pas emisionit (FOTO)

Ana i dhuroi hudhër, Atdheut 'nuk i shqitet' nga mendja, shihni

Një romancë e re po lind në "Përputhen", mes Anës dhe konkurrentit më të ri, Atdheut. Dyshja kanë realizuar vetëm një takim, mirëpo plot emocion dhe kimi me njëri-tjetrin.

Takimi i tyre u transmetua të premten, teksa Ana i dhuroi dhe një hudhër Atdheut për t'i mbrojtur nga syri i keq. Ai e pranoi me dëshirë, madje i ka habitur të gjithë me një veprim të bërë së fundmi.

Atdheu ka publikuar një foto të hudhrës në Instastory, duke lënë të kuptohet se mendon vetëm për Anën.

Ana i dhuroi hudhër, Atdheut 'nuk i shqitet' nga mendja, shihni

Më të lexuarat