BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

Ana Lleshi e thotë troç pas përjashtimit nga emisioni: U futa në ‘Për’puthen’ me një qëllim dhe do ta përdor!

Ana Lleshi e thotë troç pas përjashtimit nga emisioni: U

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të komentuar në media e rrjete sociale.

Edhe pas daljes së saj nga emisioni për shkak të thyerjes së rregullave, Ana vazhdoi të trazonte ujërat dhe bëri lëmsh konkurrentë e ish-konkurrentë të emisionit.

Ana nuk e gjeti dot dashurinë brenda në emision, por tashmë ka nisur një romancë me konkurrentin që la disa javë më parë “Për’puthen”, Arsimin.

E ftuar sot në rubrikën “Trotuar”, Ana tregoi troç se gjetja e dashurisë nuk ishte qëllimi i saj i vetëm në “Për’puthen”.

“Unë u futa në Për’puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është. E para, që është më e rëndësishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të presësh edhe pak. U futa me një pikësynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka”- tha Ana.