BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Gossip

Ana Lleshi tregon "sekretet" në Bllok: Vajzat shkojnë me qëllime të caktuara

Ana Lleshi tregon "sekretet" në Bllok: Vajzat shkojnë me

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, ka folur për jetën në "Bllok".

Ajo u shpreh se 80 për qind e popullsisë bën jetë normale, atë të periferisë.

“Një pjesë e vogël bëjnë jetën e bllokut, pasi realisht është i shtrenjtë. Nëse nuk do të ishte periferia nuk do të ekzistonte Blloku, pasi nga periferia vijnë shumë gjëra që ne konsumojmë”, tha Ana.

Kjo e fundit shtoi se një vajzë shkon në Bllok me qëllime të caktuara, pasi supozohet se është ajka e Tiranës, shkon për të gjuajtur.

“Të gjithë çunat e Bllokut kapin një pjeshkë Blloku. Blloku nuk është Amsterdami me xhama ku mund të shkosh të marrësh një femër. Ndërkohë ata në periferi kanë jetëgjatësi më shumë se ne, hanë shëndetshëm, flenë shëndetshëm”, tha Ana Lleshi në Top Channel.

 

Më të lexuarat