BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Gossip

Andi dhe Atdheu surprizojnë Sarën dhe Jasminën, plasin puthjet në PërPuthen!

Andi dhe Atdheu surprizojnë Sarën dhe Jasminën, plasin puthjet

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Atdheu dhe Andi surprizuan Sarën dhe Jasminën.

Dy djemtë u afruan afër vajzave, me dhurata në duar dhe i puthën në buzë, duke i surprizuar të gjithë.

“Sa herë që puthem ndalon koha. Nuk duhet të jetë ndonjë ditë speciale, puthja mund të jepet kurdo, prandaj zgjodha këtë moment”, u shpreh Andi.