BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Andi dhe Melisa bëjnë gafën, detyrohen të fshijnë urgjent videon

Andi dhe Melisa bëjnë gafën, detyrohen të fshijnë

Andi dhe Melisa, dy personazhet më të njohur të Për’puthen, të cilët e zyrtarizuan lidhjen e tyre jashtë, duket se nuk i njihkan mirë festat fetare. Sëfundmi ata kanë dashur të urojnë shqiptarët për Fitër Bajram, por plani nuk i ka shkuar edhe aq mirë.

Siç shihet edhe në pamjet e mëposhtme, Andi dhe Melisa i urojnë shqiptarëve Kurban Bajramin dhe jo Fitër Bajramin. Kjo video është komentuar shumë në rrjetet sociale. Më pas ata e kanë kuptuar gabimin dhe e kanë fshirë videon duke postuar një tjetër, por këtë herë duke thënë emrin e saktë.

Andi dhe Melisa bëjnë gafën, detyrohen të fshijnë

Më të lexuarat