BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Gossip

Ai ishte i vetmi që i doli në mbrojtje pas largimit të saj të zhurmshëm nga ‘Përputhen’, Shqipja bën deklaratën e papritur për Andin

Ai ishte i vetmi që i doli në mbrojtje pas largimit të saj

Shqipja u përjashtua nga spektakli "Përputhen" pak ditë në parë për shkak të sjelljes së papërshtatshme në emision. Pas largimit të saj, Andi reagoi i revoltuar.

"Shqipja që po e marrim si shembull është vajza më e keqe në botë. Mua si And më ka hyrë në zemër, tani unë për këtë punë kam ardhur këtu", u shpreh ai.

Ai ishte i vetmi që i doli në mbrojtje pas largimit të saj

Gjatë takimeve në "Përputhen", Shqipja dhe Andi kishin shprehur pëlqimin për njëri-tjetrin, mirëpo pas largimit, Shqipja ka habitur me deklaratën e saj. E pyetur se sa e pëlqen Andin nga 1 në 10, ajo është përgjigjur vetëm "2".

Ai ishte i vetmi që i doli në mbrojtje pas largimit të saj

Më të lexuarat