BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Gossip

Andi mungon në studion e “Për’Puthen”, Bora Zemani zbulon arsyen çfarë i ka ndodhur

Andi mungon në studion e “Për’Puthen”, Bora Zemani

Në puntatën e sotme të “Për’Puthen Prime” u vu re mungesa e Andit.

Moderatorja Bora Zemani tha se Andi është i sëmurë dhe se nuk mund të marrë pjesë për pak kohë.

“Andi vazhdon të mos jetë në program për shkak të një problemi shëndetësor. Shpresoj ta kalojë sa më shpejt këtë problem dhe të rikthehet”.

Më të lexuarat