BREAKING NEWS

LAJM FANTASTIK! Sot shënohet rekord shërimesh nga koronavirusi në Shqipëri! Bien shifrat e infektimeve, ja çfarë ka ndodhur gjatë 24 orëve të fundit

LAJM FANTASTIK! Sot shënohet rekord shërimesh nga koronavirusi në
x

Gossip

Andit i kthehet buzëqeshja, Jasmina e befason me deklaratën e saj në fund të emisionit

Andit i kthehet buzëqeshja, Jasmina e befason me deklaratën e saj

Pas gjithë debateve e diskutimeve me njëri tjetrin, kur Andi ishte gati për të hequr dorë nga Jasmina, ajo mori në kontroll situatën.

Jasmina vendosi që të deklarohet vetëm për Andin në këtë emision dhe të dy lanë kokëfortësinë e tyre mënjanë për të nxjerrë në pah ndjenjat për njëri-tjetrin.

Jasmina: Nga ky moment jam vetëm për ty. Kam qenë e sigurt që në fillim.

Pas kësaj, Andi dhe Jasmina shkëmbyen një përqafim të ngrohtë me njëri-tjetrin dhe shijuan kërcimin.