BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia e spitalit 'Shefqet Ndroqi' në Tiranë, policia jep detajet e para

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia
x

Gossip

Andrra Destani flet hapur për marrëdhënien me Sinan Hoxhën dhe zbulon përse zihen më shumë: Më thotë se jam...

Andrra Destani flet hapur për marrëdhënien me Sinan Hoxhën

Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani janë padyshim një ndër çiftet më të dashura shqiptare dhe tepër të komentuar.

Së fundmi përmes disa postimeve në Instagram, Andrra na ka zbuluar më shumë për marrëdhënien e tyre.

E pyetur se për çfarë zihet më shumë me Sinanin, përgjigja e Andrrës ishte: “Kur Sinani thotë se jam xheloze".

Andrra Destani flet hapur për marrëdhënien me Sinan Hoxhën

Në një postim tjetër Andrra tregoi se dëshiron një familje të madhe me 2 apo 3 fëmijë.

Kujtojmë se Sinani dhe Andrra janë prindër të një djali të vogël, Ansi.

Andrra Destani flet hapur për marrëdhënien me Sinan Hoxhën