Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Angelina Jolie shpallet femra më e admiruar në botë

Postuar: 16/04/2018 - 15:34

Angelina Jolie shpallet femra më e admiruar në botë sipas ‘Yougov’. Aktorja e njohur ka lënë pas në këtë klasifikim emra të tillë si ish-Zonja e Parë e SHBA’ve Michelle Obama, apo Oprah Winfrey, dhe prej vitit 2015 e kryeson këtë renditje në mënyrë stoike.

Kompania e njohur angleze “Yougov”, sipas një sondazhi të realizuar pak ditë më parë e ka renditur aktoren e famshme Angelina Jolie në vendin e parë, i cili e shpall zyrtarisht 43 vjeçaren femrën më të admiruar të globit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/04/2018 - 15:37

Demi Rose është siguruar që të gjithë sytë të ishin drejt saj, ndërsa u shfaq në plazh në Tulum të Meksikës.

Modelja shoqërohej nga fotografi Danny DeSantos për të realizuar disa foto seksi nën rrezet e diellit.

Postuar: 25/04/2018 - 15:00

Aktori i njohur Bes Kallaku njihet për postimet e tij me mjaft humor në rrjete sociale.

Postuar: 25/04/2018 - 14:13

Këngëtarja e njohur  Zanfina Ismajli prej dy vitesh vuan mungesën e nënës së saj, Mona. Kjo e fundit u nda nga jeta pasi vuante nga një sëmundjeje vdekjeprurëse.

Postuar: 25/04/2018 - 14:04

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të pasur në Shqipëri. Pavarësisht se ka më shumë se 20 vite në media me një ndër emisionet më të ndjekura në S

Postuar: 25/04/2018 - 13:44

Anjeza Shahini është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare. Talenti i saj u zbulua në "Ethet e së Premtes" dhe u pasua me disa çmime shumë të rëndësishme. 

Postuar: 25/04/2018 - 13:34

Jennifer Lopez, sa më e vjetër aq më e bukur. Aktualisht, ajo duket shumë më mirë se 39 vjeçaret tjera.

Postuar: 25/04/2018 - 13:26

Balerinëve, këngëtarëve, prezantuesve, apo edhe të tjerëve që dalin në skenë mund tu ndodhë ndonjë e papritur teksa janë duke performuar apo duke drejtuar një emision.