BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

Angelina Jolie tërheq vëmendjen e të gjithëve supermarket me të birin, shfaqet më e thjeshtë se kurrë (FOTOT)

Angelina Jolie tërheq vëmendjen e të gjithëve supermarket me

Angelina Jolie është fotografuar këtë të dielë  në një supermaket së bashku me djali i saj 12-vjeçar, Knox Jolie-Pitt, i cili drejtonte karrocën.

Aktorja u pa e veshur thjeshtë, ku nuk mungonte as maska kundër COVID.

Gjashtë fëmijët e Jolie dhe Pitt shpesh shihen duke shoqëruar nënën e tyre në udhëtime pazari në të gjithë Los Anxhelosin, si si grup ashtu edhe vetëm. 

Angelina shkruajanë mediat amerikane, përpiqet të sjellë një ndjenjë të “normalitetit” në jetën e fëmijëve, dhe si rrjedhojë këto blerje janë të zakonshme, si të secilit prej nesh. Pavarësisht nëse janë dyqane të shtrenjta, apo thjesht ndalen në dyqanet artizanale lokale, Angelina përpiqet të ruajë privatësinë dhe nuk i lë paparacët të kuptojnë se ku shkojnë fëmijët e saj.

Angelina Jolie tërheq vëmendjen e të gjithëve supermarket meAngelina Jolie tërheq vëmendjen e të gjithëve supermarket meAngelina Jolie tërheq vëmendjen e të gjithëve supermarket me

Më të lexuarat