BREAKING NEWS

Mblidhet sërish Task Forca, Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin zyrtar për 8 rastet e dyshuara me koronavirus në Shqipëri

Mblidhet sërish Task Forca, Ministria e Shëndetësisë del me
x

Gossip

Anila Hoxha merr çmimin e madh: Surprizë e jashtëzakonshme!

Anila Hoxha merr çmimin e madh: Surprizë e jashtëzakonshme!

 Ditën e sotme Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ka ndarë çmimet vjetore për gazetarët më të spikatur, përgjatë vitit 2018.

Një nga çmimet e rëndësishme i është dedikuar këtë vit gazetares së Top Channel, Anila Hoxha. Në këtë edicion, Anila ka marrë çmimin “Raportimi më i mirë i vitit 2018”, i cili në dukje e ka surprizuar.

“Do t’i uroja çdo gazetari apo studenti gazetarie që të jetë këmbëngulës dhe trim për ta përmbushur sa më mirë detyrën e tij”, u shpreh ajo, ndërsa në rrjetet sociale e përshkruan këtë moment si një “surprizë jashtëzakonshme”.