BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Gossip

Anita Haradinaj komenton çiftin e shumëpërfolur të ‘Big Brother’, bën deklaratën e papritur për këta 2 konkurrentë VIP: Prit se ka me u...(FOTO)

Anita Haradinaj komenton çiftin e shumëpërfolur të

Zhvillimet në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ kanë tërhequr vëmendjen edhe të moderatores Anita Haradinaj. Përmes disa postimeve në Instagram ajo ka treguar se ka qenë duke e ndjekur me mjaft interes spektaklin e mbrëmshëm.

Anita ka komentuar edhe eliminimin e Einxhel. Përmes Instagramit, ajo iu drejtuar Dagzit të dalë pas Einxhel, duke ia kujtuar asaj se ai u rikthye vetëm për të pas daljes me Dj Pm.

Anita Haradinaj komenton çiftin e shumëpërfolur të

Në një postim tjetër, ajo shpreh dëshirën që Shkira të kishte biletën kthyese dhe të vazhdonte lojën, gjithashtu edhe lidhjen me Dagzin.

Anita Haradinaj komenton çiftin e shumëpërfolur të