BREAKING NEWS

BE pret të hapë fluturimet nga 15 Qershori, ç’do ndodhi me Shqipërinë

BE pret të hapë fluturimet nga 15 Qershori, ç’do ndodhi
x

Gossip

Anita nuk përmbahet, kjo puthje që i dha Ramushit pas golit të Kosovës në minutat e para ndaj Anglisë nuk duhet humbur (VIDEO)

Anita nuk përmbahet, kjo puthje që i dha Ramushit pas golit të

Mbrëmja e djeshme ka qenë shumë entuziaste për shumë shqiptarë, teksa luhej ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë. Ndër shqiptarët e shumtë që ka ndjekur me ëndje këtë ndeshje, ka qenë edhe kryeministri ende në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Ai ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja, Anita, teksa ndiqnin lojën e futbollit. Të dy i  i janë bashkuar shumë tifozëve në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.
 
Goli i parë i Kosovës në sekondat e parë të lojës solli një entuziazëm të madh te shumë kosovarë.
 
Këtë vrull të golit Ramushi dhe Anita e shprehën me një puthje të zjarrtë.