Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Anita nuk përmbahet, kjo puthje që i dha Ramushit pas golit të Kosovës në minutat e para ndaj Anglisë nuk duhet humbur (VIDEO)

Postuar: 11/09/2019 - 13:10

Mbrëmja e djeshme ka qenë shumë entuziaste për shumë shqiptarë, teksa luhej ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë. Ndër shqiptarët e shumtë që ka ndjekur me ëndje këtë ndeshje, ka qenë edhe kryeministri ende në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Ai ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja, Anita, teksa ndiqnin lojën e futbollit. Të dy i  i janë bashkuar shumë tifozëve në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.
 
Goli i parë i Kosovës në sekondat e parë të lojës solli një entuziazëm të madh te shumë kosovarë.
 
Këtë vrull të golit Ramushi dhe Anita e shprehën me një puthje të zjarrtë.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 20:40

Ditën e sotme, shefi i kuzhinës Renato Mekolli ishte i ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel”, ku rrëfeu jo vetëm për punën, por edhe për jetën e tij personale.

Postuar: 22/09/2019 - 18:49

Ditën e djeshme, Shqipëria u trondit pas tërmetit të fuqishëm që ra me epiqendër në Adriatik.Të s

Postuar: 22/09/2019 - 16:24

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranua

Postuar: 22/09/2019 - 15:59

  Koreografi Albi Nako ka shpërndarë në ‘Instagram’ momentet se si u gjend trupa

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publik

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto