BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Gossip

‘Anna’ mollë sherri për çiftin/ Pasi deklaroi se do ta donte gjithmonë Robert Berishën, modelja e njohur shqiptare flet dhe për Nora Istrefin dhe bën deklaratën e papritur

‘Anna’ mollë sherri për çiftin/ Pasi deklaroi se

Ditët e fundit janë përfolur shumë në mediat, Robert Berisha dhe e dashura e tij, që e pranoj vetë dhe me një deklaratë që na habiti të gjithëve u shpreh se: E dua dhe do ta dua gjithmonë.

Dhe bëhët fjalë për modelen Jessica Kadiu e cila shprehej:

“Po është e vërtetë që kam qenë në një lidhje me Robert Berishën dhe nuk e di pse gjërat duhen mbajtur të fshehta sikur ne po bëjmë një krim. Unë personalisht mendoj se ka një diferencë të madhe midis sekretit dhe privatësisë. Jam shumë dakord që gjërat personale të jenë private por nuk mund të jem me një njeri që më mban mua sekrete. Njerëzit gjithmonë gjykojnë dhe gjejnë dikë për t”i hedhur fajin’ shkruante ndër të tjera Jessica.

Gjithashtu ajo nënvizoi faktin se nuk e ka ndarë Robertin dhe se romanca e tyre ka nisur kohë pas përfundimit të martesës së tij me këngëtaren e njohur Nora Istrefi.

‘Anna’ mollë sherri për çiftin/ Pasi deklaroi se


Edhe për këtë të fundit Kadiu ka disa fjalë.

Gjatë një bisede që Jess ka zhvilluar me një ndjekëse në Instagram ajo mohon se ishte ‘Anna’ mollë sherri për çiftin gjithashtu në këtë bisedë shpreh dhe mendimin e saj për Norën.

‘Anna’ mollë sherri për çiftin/ Pasi deklaroi se

‘Është shumë e mirë Nora dhe të jetë çfarë të jetë, unë s’kam punë me të’”, shprehet ajo.

‘Anna’ mollë sherri për çiftin/ Pasi deklaroi se

Ndërsa përsa i përket Robert Berishës nuk kemi asnjë reagim nga ana e këngëtarit për këto deklarata që ka bërë ish e dashura e tij.

Më të lexuarat