BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Antonela kërkoi të rikthehet në emision, produksioni i Përputhen merr vendimin përfundimtar për Atdheun

Antonela kërkoi të rikthehet në emision, produksioni i

Përfundimisht Atdheu është rikthyer si konkurrent në studion e Përputhen.

Javën që kaloi ai u rikthye në studio për t’u sqaruar me Antonelën.

Kjo e fundit shprehu dëshirën për të pasur një takim me Atdheun kështu që i kërkoi produksionit rikthimin e tij.Dakord me këtë vendim ishin dhe vajzat e tjera. Megjithatë produksioni hapi një televotim për të ditur mendimin e publikut.

Publiku me 60% të votave vendosi rikthimin e Atdheut. Ai u rikthye në studio dhe tha se ndihej si konkurrent i ri tani.

 

Më të lexuarat