BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Anxhela Peristeri rrëmben “trofeun” e parë në “Eurovision”

Anxhela Peristeri rrëmben “trofeun” e parë në

Fustani i këngëtares Anxhela Peristeri ka bërë jehonë në mediat e huaja, duke tërhequr vëmendjen maksimale. Këngëtarja me zërin brilant, kishte veshur një fustan të kuq, për të cilën është komentuar shumë.

Ajo mori vëmendjen e fotografëve dhe jo vetëm në parakalimin e saj në tapetin ngjyrë bruz, në të cilin morën pjesë gjithë konkurrentët e “Eurovision”-it për këtë vit.

Mediat e huaja shkruajtën se Anxhela me fustanin e kuq, është shpallur si e veshura më bukur. Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku këtë trofe ta merrte falë mjeshtrit Valdrin Sahiti. “ËiëiBlogs”, portali më i madh i “Eurovision”-it, ka organizuar një sondazh për publikun për të përzgjedhur këngëtaren e veshur më bukur, dhe Anxhela ka mbledhur shumicën e votave. Fustani i kuq, i çarë deri në pjesën e sipërme të këmbës i punuar nga Valdrin Sahiti, duket se i ka pëlqyer shumicës së publikut europian.

Lidhur me këtë trofe, një reagim është përcjellë nga ana e vetë këngëtares, e cila nuk ka nguruar që të shprehte falenderimet. “Faleminderit nga thellësia e zemrës për mbështetjen tuaj, dhe që më keni votuar si të veshurën më bukur në tapetin bruz në Eurovision. Ja dolëm Valdrin Sahiti”, shkruan Anxhela në një postim.