Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Anxhela Peristeri shtatzënë?! Këngëtarja tregon të vërtetën

Postuar: 17/11/2018 - 17:00

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Anxhela Peristeri ka mbajtur dy ditë më parë një koncert recital, i cili u prit mjaft mirë nga të gjithë.

Anxhela këndoi këngët e repertorit të saj ndër vite. Përveç performancës së saj të shkëlqyer dhe vokalit të fuqishëm, fansat e këngëtares shqiptare kanë vënë re barkun e saj të fryrë.

Menjëherë janë ngritur dyshime për një shtatzëni të mundshme dhe nuk kanë munguar dhe mesazhet e urimit nga ndjekësit e saj në ‘Instagram’. Por Anxhela Peristeri ka folur vetë në lidhje me shtatzëninë me anë të një sttausi në Instagram, ku shkruan:

“Faleminderit për bekimet që më keni dhënë për komentet tuaja për ‘shtatzëni’, por me keqardhje ju them se nuk jam shtatzënë, thjesht kam disa kilogramë plus. Nuk kam arsye ta fsheh, sepse është diçka që me kalimin e kohës duket, kështu që mos kini asnjë dyshim për këtë që po u them!”, – ka shkruar këngëtarja.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 11:34

Kantautori shumë i dashur për publikun shqiptar, Flor Mumajesi, fitoi zemrën e të gjithëve me këngë “Plas” që fitoi edhe çmimin e parë te “Kënga Magjike”.
 

Postuar: 11/12/2018 - 11:16

Mbrëmjen e kaluar, bukuroshja Trejsi Sejdini e cila këtë vit do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss

Postuar: 11/12/2018 - 08:27

Puntata e radhës e spektaklit të kërcimit "Dance with me" mbajti mbrëmjen e djeshme të

Postuar: 10/12/2018 - 22:28

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance With Me", por këtë her

Postuar: 10/12/2018 - 19:34

Xhensila Myrtezaj ka publikuar pak minuta më parë një foto krah Pirro Çakos.

Postuar: 10/12/2018 - 19:34

Reperi i njohur ndërkombëtar po përballet me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

Postuar: 10/12/2018 - 19:16

Super-modelja ruse po njihet së fundmi për kapacitetet e saj të shumëfishta si aftësia për të v