BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

“Arbana i ka plotësuar dëshirën”/ Mamaja dhe gjyshja e Beniadës rrëfejnë se çfarë thonë fqinjët për modelen: Më telefonojnë...

“Arbana i ka plotësuar dëshirën”/ Mamaja dhe gjyshja

Mamaja dhe gjyshja e Beniadës komentuar rrugëtimin e modeles në Big Brother Vip.

Sipas mamasë së saj, Lindës modelja nuk ka bërë një lojë në shtëpinë më të famshme në vend.

“Ajo është vetvetja, siç është edhe jashtë. më thonë që lum ti si nënë çfarë vajze ke rritur me edukatë, me kulturë. Beniada është shumë punëtore, ngaqë ka jetuar vetëm dhe çdo gjë e ka përballuar vetëm, nuk i trembet syri. Edhe shoqëria më telefonojnë ditë të marte dhe të premte se çfarë ka diçka të bukur”, tha mamaja.

Ndërsa gjyshja e saj u shpreh se Beniada është një njeri i drejtë dhe të bëjë çfarë t’i dojë zemra në lidhje me djemtë.

“Beniada është e drejtë, shumë e drejtë, çfarë t’i dojë zemra”, tha gjyshja e saj.

“Arbana i ka plotësuar dëshirën, një nga ëndrrat më të bukura që ka prezantuar dajë Pashukun”, u shpreh mamaja.

Kujtojmë se Beniada është një ndër personazhet më të dashur për publikun me të folurën e saj karakteristike dhe origjinalitetin që ka.