BREAKING NEWS

Pas ultimatumit të ambasadores Yuri Kim, Gjykata i jep goditjen finale ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla

Pas ultimatumit të ambasadores Yuri Kim, Gjykata i jep goditjen finale
x

Gossip

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë, Xhemi Shehu e surprizon, i bën dhuratën me simbolikën e veçantë

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë,

Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë ditën e djeshme. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë. Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell.

Pak më parë Arbana ka postuar një foto në Instagram, ku tregon një byrzylyk me diell, të cilin siç duket ia ka bërë dhuratë mikja e saj Xhemi Shehu.

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë,

Më të lexuarat