BREAKING NEWS

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun e Dibrës

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun
x

Gossip

Arbana Osmani bën urimin më të bukur për Shën Valentin, por fjalët e ëmbla nuk janë për Eduart Grishajn (FOTO)

Arbana Osmani bën urimin më të bukur për Shën Valentin,

Në ditën e Shën Valentinit, e ëma e moderatores Arbana Osmani, feston ditëlindjen.Për ta uruar në këtë ditë të veçantë, moderatorja ka publikuar disa foto në Instastory  dhe nëpërmjet tyre i dedikon fjalët më të bukura.

“Gëzuar ditëlindjen e bukura Teuta. Ti më jep shumë kënaqësi. Edhe pse ndonjëherë (shpesh) më çmend, ti je shoqja ime më e mirë. Gati të pimë verë në darkë. Gjithmonë në një hap me modën. Të dua dhe shpresoj që një ditë Joni të më dojë sa gjysma e asaj që dua unë ty”, shkruan moderatorja në disa foto ku shfaqet me të ëmën.

Arbana Osmani bën urimin më të bukur për Shën Valentin,