BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj përballen me surprizën e bukur aty ku u njohën me njëri-tjetrin, publikohen momentet e veçanta (Foto)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj përballen me surprizën e bukur aty

Disa ditë më parë, Arbana dhe bashkëshorti i saj, Eduart, festuan ditëlindjen. Ata që nga ajo ditë publikuan foto nga festa, udhëtimi në Milano dhe darkat romantike.

Por, edhe një javë pas, ata vazhdojnë të festojnë, kjo sepse ata kanë shoqëri, por edhe kolegë punë.

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj përballen me surprizën e bukur aty

Këtë herë, ata festuan me kolegët e “Dua të të bëj të lumtur”.

Ka qenë edhe Arbana edhe Eduardi që kanë ndarë momente me ta nga festa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)