Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Arbana Osmani dhe partneri i saj i ri e festojnë bashkë 7 majin, dhe qenka një rastësi shumë e bukur

Postuar: 19/03/2019 - 14:27

7 maji është një ditë e veçantë për moderatoren Arbana Osmani dhe partnerin e përfolur, regjisorin Eduart Grishaj.

Rastësia qëndron në faktin se të dy festojnë ditëlindjen në këtë datë, pra në 7 maj dhe këtë e kanë zbuluar kohë më parë.

Më 7 majin e vitit 2018, Eduarti ka publikuar një foto me Arbanën dhe gazetarin Eraldo Rexho, me mbishkrimin: “7, 7, 7”.

Ai i referohet datës së lindjes, 7 maj, datë në të cilën rastësisht e ka edhe Eraldo ditëlindjen.

Po në këtë datë, po të vitit 2017, Eduarti ka publikuar sërish një foto për ditëlindje, vetëm se këtë herë shfaqet vetëm.

Nuk mungon edhe urimi i moderatores Arbana: “Gëzuar  ditëlindjen më i miri!”

Arbana Osmani nuk ka bërë asnjë reagim lidhur me divorcin dhe lidhjen e mundshme me regjisorin Eduart Grishaj.

Prej kohësh dyshja është në një romancë, dhe të vetmet prova që kemi janë komentet apo postimet në rrjetet sociale, të shkëputura nga udhëtimet ose gjatë punës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 08:00

“Në Shqipëri të flasësh për mjedisin, shëndetin apo mbrojtjen e natyrës je alien ose i çmendur por ndërkohë qe ne bëhemi copash për 30-qershorin, toka dhe deti helmohet çdo sekondë në këtë vend të bekuar!”

Postuar: 17/06/2019 - 07:52

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun Rozana Radi këtë fundjavë ishte në jug të

Postuar: 17/06/2019 - 07:18

Rezarta është nënë e tre fëmijëve, dy vajza dhe një djalë, por për shkak të problemeve të em

Postuar: 16/06/2019 - 19:55

Atë e njohin të gjithë për rolet e tij të panumërta në ‘Portokalli’ ku ka spikatur me

Postuar: 16/06/2019 - 17:49

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio L

Postuar: 15/06/2019 - 23:52

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka ndarë në rrjete

Postuar: 15/06/2019 - 23:08

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akade