Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Arbana Osmani e ndarë nga bashkëshorti? Zbulohen detaje të reja

Postuar: 12/01/2019 - 21:53

Gjatë ditës së sotme, në media të ndryshme qarkulloi lajmi për krizën e krijuar në martesën e moderatores së njohur Arbana Osmani.
 
Lidhja 16 vjeçare mes Arbanës dhe Arditit duket se është drejt fundit.
 
Blitz.al shkruan se moderatorja tani nuk jeton më në njejtën shtëpi me partnerin por në një shtëpi më vete, së bashku me djalin.
 
Edhe gjatë puntatave më të fundit, Arbana është shfaqur në emision ’Dua të të bëj të lumtur’ pa unazën simbolike të martesës në gisht.
 
Moderatorja nuk ka konfirmuar asgjë ende, duke e lënë këtë një mister për të gjithë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 18:51

Këngëtarja Olta Boka e ftuar në emisionin ‘Rudina' ka pranuar se është fejuar me djalin e ish deputetit të LSI-së Shezai Rrokaj, Iv Rrokaj.

Postuar: 25/03/2019 - 17:41

Kejvina Kthella është larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ duke deklaruar se shumë

Postuar: 25/03/2019 - 17:30

Arbana Osmani me anë të postimi në Instagram ka dhënë një këshillë për të githa femrat të cilat d

Postuar: 25/03/2019 - 14:56

Masakra, vrasje, vuajtje, lot, arratisje dhe përdhunime!

Postuar: 25/03/2019 - 14:48

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Postuar: 25/03/2019 - 13:26

Siç dihet që pas martesës së bujshme, Princ Harry dhe Meghan Markle kanë qenë shumë të komentuar

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju