Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Arbana Osmani flet për herë të parë për të dashurin e saj të ri: Jemi shumë me fat...

Postuar: 20/04/2019 - 23:31

Arbana Osmani sot për herë të parë ka folur në programin e saj 'Dua të të bëj të lumtur' për regjisorin Eduart Grishaj me të cilin prej kohësh thuhet e shkruhet, se është në një marrëdhënie dashurie.

Ishte Xhensila Myrtezaj ajo e cila i ka kërkuar leje Arbanës për të falenderuar regjisorin Grishaj për klipin 'Je sekreti im' duke thënë se ishte me fat të punonte me të.

'Edhe ne jemi me shumë fat që e kemi' tha direkt nga programi duke buzëqeshur ndërsa kamerat fiksuan edhe vajzat e reja nga publiku të cilat gjithashtu buzëqeshën duke ditur historinë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/08/2019 - 09:35

Këngëtarja Xhesika Polo ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin më të ri të Roza Latit, 'Bukë me vete'.

Postuar: 21/08/2019 - 09:29

Modelja e njohur Adrola Dushi është komentuar gjatë në mediat rozë jo vetëm për karrierën e saj s

Postuar: 20/08/2019 - 23:34

Kategoria Superiore starton ditën e premte dhe me fillimin e kampionatit startojnë emisionet spor

Postuar: 20/08/2019 - 23:15

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani u bë i njohur për publikun shqiptar kur ai deklaroi

Postuar: 20/08/2019 - 23:03

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar.

Postuar: 20/08/2019 - 20:21

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij

Postuar: 20/08/2019 - 19:06

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse, ndërsa komentohet shpesh edhe për format e sa