BREAKING NEWS

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e Britanisë”, Sekretarja e Brendshme nuk ndalet: Ky është vetëm fillimi, ja masat që do të merren

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e
x
BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x

Gossip

Arbana Osmani 'kapet mat' në rrugët e Tiranës, publikohet foto që po qarkullon me shpejtësi

Arbana Osmani 'kapet mat' në rrugët e Tiranës,

Arbana Osmani është ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Moderatorja në fund të “Big Brother” dha edhe lajmin e ëmbël, teksa tha se është në pritje të ëmbël për herë të tretë.

Pasi kreu disa udhëtime, Arbana është rikthyer në Tiranë, ku kalon ditët mes angazhimeve dhe pritjes së ëmbël.

Arbana së fundmi është fotografuar në shoqërinë e nënës së saj rrugës së kryeqytetit teksa shihet me barkun e rrumbullakosur.

Ashtu siç duket edhe në këto foto, Arbana dhe e ëma e saj janë lagur në shi, teksa nxitonin hapat. Kujtojmë që Arbana është nënë e dy djemve, ndërsa tani është në pritje të një vajze.

Arbana Osmani 'kapet mat' në rrugët e Tiranës,

Më të lexuarat