Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Arbana Osmani komenton Sarën dhe Ledionin, ja çfarë shkruan

Postuar: 14/09/2018 - 22:52

Trashëgimtarja e “Top Media”, Sara Hoxha, pak javë më parë u martua me moderatorin e njohur Ledion Liço.

Sara ka publikuar sot për herë të parë në rrjetin social “Instagram” një nga fotot e shkëputura nga dasma, ku çifti duken shumë elegantë të veshur si nuse dhe dhëndër.

Një puthje e shkëmbyer me bashkëshortin e saj ka nxitur komentet e shumë ndjekësve, por ai që bie më shumë në sy është komenti i moderatores Arbana Osmani.

Prej kohësh Arbana nuk shoqërohet më me Ledionin dhe duhet të ketë një arsye të fortë për këtë krisje të marrëdhënies së tyre, pasi ajo nuk ka qenë e pranishme as në dasmën e Sarës dhe Ledionit.

“Sooo beautiful”, shkruan Arbana në komentin e saj, duke e shoqëruar edhe me dy zemra.

Mos vallë kjo është shenjë pajtimi mes tyre?

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 2

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 22:51

E re, e bukur e suksesshme, këngëtarja Arilena Ara po arrin majat jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë vendit.

Postuar: 17/11/2018 - 22:49

Gjatë këtij viti Arilena Ara ka qenë e angazhuar me koncerte të shumta jashtë vendit e një prej t

Postuar: 17/11/2018 - 22:28

Nëna e Ermal Mamaqit ka ardhur sot në studion e emisionit “Xing me Ermalin” për herë

Postuar: 17/11/2018 - 22:14

Gazetari ka ndarë lajmin e gëzueshëm me të gjithë, teksa ka publikuar në rrjetet sociale një foto

Postuar: 17/11/2018 - 22:10

Mbrëmjen e sotme e ftuar në “Xing me Ermalin”, është këngëtarja shumë e dashur për pu

Postuar: 17/11/2018 - 19:52

Sot, më 17 Nëntor 2018 bëhen 4 vite pa këngëtarin e njohur Dr Flori.

Postuar: 17/11/2018 - 19:36

Ajo njihet për pamjen perfekte në daljet e mbrëmjes dhe këtë bëri dje teksa vinte në mbrëmjen g