BREAKING NEWS

Tronditet futbolli, ndërron jetë legjenda Diego Armando Maradona

Tronditet futbolli, ndërron jetë legjenda Diego Armando Maradona
x

Gossip

Arbana Osmani nënë me fat! Joni bën gjestin më të bukur për Diellin e vogël

Arbana Osmani nënë me fat! Joni bën gjestin më të bukur

Moderatorja Arbana Osmani është nënë e dy djemve, Joni dhe Dielli. Më i vogli erdhi në jetë në muajin që lamë pas.

Joni siç duket po e shijon shumë faktin që është bërë me një vëlla më të vogël dhe mbrëmjen e sotme ka bërë gjestin më të ëmbël për të. Moderatorja ka publikuar një video të vogëlushit në kuzhinë, ku shihet duke përgatitur cupcakes.

"Joni po bën cupcake për të gjithë sonte. Edhe për vëllain e vogël, gjithashtu", ka shkruar moderatorja krahas videos.

Arbana Osmani nënë me fat! Joni bën gjestin më të bukur