BREAKING NEWS

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje disfatën, në grupin e Bardhit rebelohet “rapsodi” Agron Gjekmarkaj

Sali Berisha në depresion nga humbja e Kukësit, pranon në heshtje
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë Berisha-Meta dhe paralajmëron “tërmet” brenda “Foltores” pas zgjedhjeve të Kukësit, dyshja anti-SHBA drejt “Ferrit të Dantes”

Frrok Çupi zbulon dy goditjet e bujshme që ka marrë
x
BREAKING NEWS

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar, drejtoritë e FBI të Los Angelosit dhe Uashingtonit kanë plotësuar dosjen e kryeministrit shqiptar për aferën e McGonigal, priten letër-porositë drejt SHBA

Padia në SPAK për Edi Ramën që në 24 janar,
x
BREAKING NEWS

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në dorë pastrimin e parave në Shqipëri, kontrolle transfertave dhe pasurive të dyshimta, ja skema që po ndjek DASH

FBI trondit politikën, amerikanët pritet të marrin në
x
BREAKING NEWS

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve kriminale të politikanëve dhe krimit të organizuar, në sitë bankat, hipotekat, institucionet financiare, etj

SHBA agjentë specialë në Tiranë për hetimin e bizneseve
x
BREAKING NEWS

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i majtë mund i vetëm Berishën, Metën, Bardhin, Dulen, Ndokën dhe Dukën, ditë të zeza për aleancën “non grata”

Kukësi i jep dërrmën koalicionit anti-SHBA, kandidati i
x
BREAKING NEWS

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën që implikon Ramën, raporti hetimor i kërkuar nga gjyqtarja Kotelly para vendimit do shërbejë si dosje akuze për të nisur hetimet ndaj kryeministrit shqiptar

Ja pse u detyrua McGonigal nga prokurorët të pranojë akuzën
x
BREAKING NEWS

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh prapaskenat e bujshme dhe i bën thirrje DASH ta shpallin kryeministrin “non-grata” pasi ka korruptuar një ish-agjent të FBI për të “asgjësuar” opozitën

Afera “McGonigal” trondit Ramën, Evi Kokalari zbardh
x

Gossip

Arbana Osmani provon të rregullojë dhëmbët, reagimi i nënës së saj nuk duhet humbur

Arbana Osmani provon të rregullojë dhëmbët, reagimi i

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, është “kritikuar” shpesh nga ndjekësit e saj për dhëmbët.

Ajo deri tani ka zgjedhur që të mos bëjë ndryshime të dhëmbët, ashtu si shumica e personazheve të njohur të ekranit. Një gjë e tillë nuk u ka pëlqyer disa prej fansave të saj, të cilët herë pas here ia vënë në dukje kur hedh foto në rrjetet sociale.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku një fanse i ka thënë se dhëmbët e saj i prishin buzëqeshjen.

Arbana ka shkuar në klinikë dentare dhe ka provuar “composite bonding”, një lloj mbushje e dhëmbëve natyrale, për t’i bërë të duken më të rregullt, pa qenë e nevojshme të vendosësh faceta. Në fakt thjesht i ka provuar se si duken, dhe ndryshimin në dhëmbë mund t’a bëjë në një moment të dytë.

Moderatorja e njohur ka bërë një bisedë me të ëmën më pas ku ia ka treguar foto e buzëqeshur  dhe me humor i ka thënë se ka vendosur faceta. Mirëpo nënës “nuk ia hedh dot” dhe mami i prezantueses e ka kuptuar se janë dhëmbët e saj.