BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Arbana Osmani publikoi foton ku shfaqet seksi, Xhemi Shehu i befason të gjithë me atë çfarë i thotë

Arbana Osmani publikoi foton ku shfaqet seksi, Xhemi Shehu i befason të

Arbana ka dalë sot për shopping si rrallë herë pa mikeshën e saj, Xhemin. E duke qenë se i mungon për t'i dhënë ndonjë këshillë se çfarë të blejë, Arbana ka postuar një foto në Instastory, ku i thotë Xhemit se i ndihet mungesa.

Moderatorja shfaqet e veshur me një fund seksi e për këtë arsye Xhemi i ka bërë një reagim epik.

“Po niske të tretin sot”, shkruan Xhemi krah fotos së Arbanës.

Kujtojmë që Arbana u bë nënë për herë të dytë muajin e kaluar.

Arbana Osmani publikoi foton ku shfaqet seksi, Xhemi Shehu i befason të