BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Arbana Osmani publikon foton me aktoren e madhe shqiptare: Gjithmonë plot jetë, fati dhe Edi na takoi sërish!

Arbana Osmani publikon foton me aktoren e madhe shqiptare: Gjithmonë plot

Moderatorja Arbana Osmani ka postuar një foto me aktoren e madhe Tinka Kurtin. Arbana shkruan se e ka takuar aktoren 8 vite më parë e që nga ajo e ditë e deri më sot e ka parë gjithmonë e qeshur e plot jetë.

Postimi i Arbanës

Me te madhen Tinka Kurti te cilen e kam njohur per here te pare nga afer kur ka qene e ftuar ne programin “1001 pse” 8 vite te shkuara ne Top Channel. Qe nga ajo e dite e deri me sot jeta dhe puna na ka takuar disa here, ne dite te hidhura e te embla, dhe Tinka ka qene gjithmone njesoj, plot jete, me humorin e saj te jashtezakonshem dhe me energjine e pashtershme te nje njeriu qe e do jeten po aq sa artin. Fati (dhe Edi) na takoi serish, kete here ne sheshxhirim ku ta shikoje te luante qofte edhe pak minuta ishte nje privilegj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Më të lexuarat